top of page

Psikoloji

TODAY Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi çeşitlilikler ile dolu ekibi sayesinde sizlere bir çok alanda profesyonel destek sunabilmektedir.

Bebek, Çocuk ve Gençlere Yönelik Psikolojik Destek

Today Psikoloji çocuk bireyin yaşadığı kaygı, depresyon, travma, davranışsal ve gelişimsel problemlerin yanında önleyici hizmetler de vermektedir. Bireyi bebeklik çağından itibaren destekleyecek bir sistemi olan Today Psikoloji önleyici bir koruma sistemi kurmaya çalışarak psikolojik sağlamlığı yüksek yetişkin bireyler olmaları yolunda desteklemektedir. Today Psikolojide bebek, çocuk ve ergenlerle yönelik psikolojik destek sürecinde kullanılan başlıca teknikler oyun terapisi, sistemik terapiler, farkındalık terapileri, dışavurumcu sanat terapileri, bilişsel davranışçı terapilerdir. Bebek, çocuk ve ergenlerle yapılan gözlem, değerlendirme ve müdahale süreçlerine ek olarak anne babalarla ve hatta gerekli durumlarda diğer aile üyeleriyle yapılan görüşmelerde sistemik ve kapsamlı bir müdahale uzun süreli iyilik halini hedeflemekteyiz.

563617-PL2JMK-372.jpg
Anne ve bebk
Yetişkin ve Aile Bireylerine Yönelik Psikolojik Destek

Pek çoğumuz bireysel yaşantımızda zaman zaman yaşadığımız olumsuz olaylar, adapte olmamız gereken yeni durumlar, benliğimizi keşfetmeye dair merak duygusu gibi nedenlerle bir arayış içinde olabiliriz. Bu sorgulamaların tek başına üstesinden gelemediğimiz anlarda bize eşlik eden psikoterapist yardımı ile yön bulmak daha çabuk ve kolay olabilir. Today Psikoloji olarak terapilerde güncel yaşam olaylarından, depresyon, kaygı, travma nedeniyle yaşanan sıkıntılı süreçlere kadar bireyin içinde bulunduğu tüm sorunların çözümüne katkı sağlamayı hedefliyoruz. Aile için ise gerek çiftleri gerekse çocukları içeren bir düzlemde karşılaşılan sorunların çözümü için dahil olan herkesi kapsayacak bir psikoterapi ve danışmanlık süreci öneriyoruz. Çiftler arasında gelişen ilişkisel problemler, cinsel işlev bozuklukları gibi konulardan ebeveynlik rolleri, çocuk yetiştirirken karşılaşılan sorunlar, ergenlikte ortaya çıkan çatışmalar gibi sorunlar karşısında taraflara açık iletişim platformu sunarak birbirlerinin sesini duymalarını sağlamaya çalışıyoruz. Ön görüşme sonucunda bireyin ihtiyacına göre bireysel ve grup temelli bir tedavi planı hazırlanarak kişiye yüksek fayda sağlaması beklenen terapi yöntemi ile ihtiyaç duyulan hizmetleri veriyoruz.

İSTANBUL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK FLORYA UZMAN KLİNİK PSİKOLOG EDA ÖZTÜRK EĞİTİM FLORYA SEMİNER KURUMSAL DANIŞMANLIK PSİKOLOG FLORYA PEDAGOG FLORYA 

bottom of page