Danışmanlık

TODAY Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi deneyimli ve çok yönlü ekibi sayesinde sizlere bir çok alanda profesyonel destek sunabilmektedir.

Aile İçi Danışmanlık

Uzman Psikolog ve Çocuk Gelişimi Uzmanları tarafından ev içi düzenden katılınacak aktivitelerin uygunluğuna, minik ve ani durum müdahalelerinden temel durum  müdahalelerine (yatak ayırma, alt ıslatma gibi...), çocukların oynadığı ve istediği oyuncaklardan kullandığı mobilyalarına çeşitli konularda danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Drop-in Sessions

Today Psikolojide ayda bir Pazar günü saat 10.00 ile 12.00 arasında verilen 15 dakikalık ücretsiz öngörüşme seansıdır.

Erken Çocukluk Oyun Grupları

Uzman Psikolog ve Çocuk Gelişim Uzmanları tarafından yaş gruplarına uygun bir şekilde planlanmış anne-çocuk, baba-çocuk ve aile oyun grupları yapılmaktadır.

Oyun Ablası Projesi

Psikoloji, psikolojik danışmanlık, öğretmenlik ve çocuk gelişimi öğrencileri ve yeni mezunları kişiler ile çocuğunuzu buluşturuyoruz. Çocuğunuz hizmeti aldığınız saat diliminde çocuk gelişimi konusunda bilinçli bir kişi ile zaman geçirecek ve ihtiyaç alanları desteklenecektir.

Bakım Vereni Destekleme Projesi
Bugün akıllı olma vakti #today
press to zoom
Bugün şımarma vakti #today
press to zoom
Bugün huzur bulma vakti #today
press to zoom
Bugün gülümseme vakti #today
press to zoom
Bugün kahraman olma vakti #today
press to zoom
Bugün kudurma vakti #today
press to zoom
Bugün kavuşma vakti #today
press to zoom
Bugün sevinçle çıldırma vakti #today
press to zoom
Bugün meraknma vakti #today
press to zoom
Bugün dans etme vakti #today
press to zoom
Bugün bir bir bütünolma vakti #today
press to zoom
Bugün şaşırma vakti #today
press to zoom
Bugün birlikte yaşlanma vakti #today
press to zoom
Bugün kutlama vakti #today
press to zoom
Bugün dost olma vakti #today
press to zoom
1/1

Yoğun hayat şartları ve çalışma temposu sebebi ile birçok ebeveyn çocuklarının bakımında bir başka bireyin desteğini almaktadır. Ayrıca hasta bakımı, yaşlı bakımı gibi konularda da desteğe ihtiyaç olmaktadır. Malesef çoğu zaman bu bakım desteği veren kişiler bu alanda eğitimli ve bilgili değildir. Bu noktada Today Psikoloji olarak bakım verenleri desteklemek amacı ile danışmanlık hizmeti vermekte ve eğitimler planlamaktayız. Bu danışmanlığı bireysel olarak yararlanabileceğiniz gibi bir kaç bakım verenden oluşturduğunuz gruplar halinde de hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal Danışmanlık

Sivil toplum örgütü, yerel yönetim yada öğretim kurumlarına uzman kadromuz ile gelerek ihtiyaç analizi yapıp ardından kurumun ihtiyacına uygun olarak hazırlanan danışmanlık programıdır. Çalışanların süreçlerini desteklemek, motivasyonlarını arttırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için firma sahipleri ve yöneticilerinin ihtiyacına hitaben hazırlanmaktadır.

Holistik Beslenme Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı ve Mentörlük

Gençlere yönelik hazırlanmış olan mentörlük programının amacı kariyer olarak kendilerine örnek olabilecek uzmanlar tarafından gelecekte ilerlemek istedikleri yönü ve kendilerini keşfetmeleri yolunda desteklenmeleridir.

Online Psikolojik Danışmanlık

Online danışmanlık hizmetleri sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun psikologunuz veya danışmanınız ile online iletişim kanalları sayesinde görüşme yapabilirsiniz. Merkezimize ulaşmanızın zor olduğu ve zaman sıkıntısı yaşadığınız durumlarda terapi seanslarını dahi online olarak sürdürmek sizin için karlı bir süreç olabilecektir. İlişkinin online olması var olan etik süreçlerde hiç bir şey değiştirmemektedir ve danışan gizliliği tüm süreçlerde esastır. 

 Alkali ağırlıklı, vücudun pH’ını düzenleyerek hızlı yağ yakımı sağlayan menüleri günlük olarak size veya grubunuza uygun olarak hazırlanmaktadır. Dinamik olarak değiştirilerek ilerleyen günlük alkali beslenme programları online hizmet olarak verilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda birebir görüşme planlanabilir.

İSTANBUL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK FLORYA UZMAN KLİNİK PSİKOLOG EDA ÖZTÜRK EĞİTİM FLORYA SEMİNER KURUMSAL DANIŞMANLIK PSİKOLOG FLORYA PEDAGOG FLORYA