top of page

Eğitim

TODAY Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi deneyimli ve çok yönlü ekibi sayesinde sizlere bir çok alanda profesyonel destek sunabilmektedir.

Çocuk Eğitimleri

Today Psikoloji olarak çocukların hayatlarının sadece akademik başarıdan ibaret olmadığını kimi zaman klasik bilimlerin ve geleneksel eğitim sisteminin çocuklar için yetersiz olduğunu farkındayız. Bu sebeple Today Psikolojisi bünyesinde çocukların bireysel ve toplumsal farkındalıklarını, sosyal becerilerini ve sosyal bilimlere olan ilgilerini arttırmaya yönelik olarak çeşitli eğitimler sunmaktadır. Bu eğitimler çocukların anlaşma dili olan oyun ve sanat temelli etkileşimli eğitimler olup, çocukların farklı yaş gruplarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Bu eğitimlere Mahremiyet Eğitimi, Çocuk Hakları Eğitimi, Toplumsal Cinsiyet Farkındalığı Eğitimi, Sosyal Beceriyi Destekleme Eğitimi, Çocuklar için Felsefe Eğitimi, Çocuk yogası gibi eğitimlerdir...

579081-PLVYA7-611.jpg
Kurumsal Eğitimler

Sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler, özel firmalar veya öğretim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik kurumsal eğitimler verilmektedir. Uzman kadromuz ile var olan eğitim taleplerini karşılamamızın yanında kurumları ziyaret edip ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaca uygun eğitim programları da hazırlanabilinmektedir. Çalışanların süreçlerini desteklemek, motivasyonlarını arttırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için kurumsal eğitimler oldukça faydalıdır.

2439281.jpg
Seminerler

Today Psikoloji çok yönlü uzman kadrosu sayesinde psikoloji, eğitim ve danışmanlık alanlarında bir çok konuda seminer verebilmektedir. Kimi zaman bu seminerler konuları kurumların talebi ile hazırlanmakta kimi zaman ise uzmanlardan oluşan ekibin öncelikli ihtiyaç analizi çalışmaları ile belirlenerek hazırlanmaktadır.

Seminerler sunumun yapılacağı grubun özelliklerine göre hazırlanmaktadır. Seminerler kimi zaman sadece sunum şeklinde planlanırken seminerin verileceği grubun dinamiğine, yaş grubuna, sosyo-ekonomik statüsüne ve eğitim durumuna uygun olarak güncellenip geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak interaktif ve alternatif yöntemler de tercih edilmektedir.

318871-P92O5X-695.jpg
Yetişkin Eğitimleri

Gelişen teknoloji ile birlikte bilgiye ulaşım her ne kadar kolaylaşmış olsa da bilginin güvenilirliği risk oluşturmaktadır. Today Psikoloji olarak alanında uzman kişiler tarafından verilen, güvenilir ve doğru bilgiye ulaşılabilmesi amacı ile Ebeveynlik Becerileri, İletişim Becerileri, Psikolojik İlk Yardım, İnsan Hakları, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Bilinçli Farkındalık gibi konularda eğitimler verilmektedir. Ayrıca çeşitli psikolojik durum ve tanılar doğrultusunda talep edilen konularda psikolojik farkındalık geliştirmek için spesifik psiko-eğitimler de planlanmaktadır.

651699-POYZ5I-961.jpg
Mesleki Eğitimler

Today Psikoloji gerek meslektaşlarına gerekse dış alanlardan bireylere mesleki süreçlerini desteklemek ve gelişim kazanma süreçlerine katkıda bulunmak adına çeşitli mesleki gelişim eğitimleri vermektedir.

Today Psikoloji bünyesinde, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Çocuk Gelişimi ve Öğretmenlik bölümleri öğrencilerine yönelik mesleğe hazırlık kapsamında planlanan çeşitli teori, kavram ve test eğitimlerinin haricinde bireysel gelişim çalışmaları, vaka sunumları ve süpervizyon toplantıları yapılmaktadır.

593704-PMKBPT-374.jpg

İSTANBUL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK FLORYA UZMAN KLİNİK PSİKOLOG EDA ÖZTÜRK EĞİTİM FLORYA SEMİNER KURUMSAL DANIŞMANLIK PSİKOLOG FLORYA PEDAGOG FLORYA 

bottom of page